přeskočit hlavní navigaci
9.6.2016 / 19.00 hod.

VŮNĚ TŘEŠŇOVÝCH KVĚTŮ

Divadelní soubor Tábor

Sál Spektrum

Beznaděj ubírá sílu i posledním doufajícím, ustává všechno, co ustat může, svět se ponořil do bezbřehé tichosti… Žijeme v temném věku, vychytrale osvětleném umělým světlem, aby nikdo nebyl schopen říci, jak moc se doopravdy setmělo. Co je vlastně realita a dokážeme ji rozeznat?

Vstupné: 100 Kč

13.6.2016 / 18.00 hod.

PLAMEŇÁCI POD OLIVAMI

Divadlo Múzika

Sál Spektrum

Slavnostní představení u příležitosti 25. výročí založení souboru. Komedie na motivy her Ivana Krause o tom, jak někdy vzniká bulvární divadlo.

Vstupné: 50 Kč

27.9.2016 / 19:00 hod.

ZABIJÁK JOE

Divadlo Kalich  

 

!!! POZOR Z DŮVODU ORGANIZAČNÍCH ZMĚN DIVADLA KALICH 

                   

   PŘESUNUTO NA 27.9.2016 !!!

 


Kultovní černá romance, drsná komedie o jedné velmi svérázné rodince. Nejde jen o to, že se členové „obyčejné americké rodinky“ rozhodnou řešit špatnou finanční situaci vraždou matky, která má uzavřenou vysokou životní pojistku, ale především o to, že vražda je brána jako ryze technický problém, ke kterému se přistupuje se zhruba srovnatelným zaujetím jako třeba k výměně staré ledničky. Příběh, který dokáže spolehlivě rozesmát, šokovat, ale i dojmout.

Tato komedie tarantinovského střihu o světě, v němž přestala platit jakákoliv pravidla, se na české divadelní scéně etablovala již před 20 lety díky slavné inscenaci (původně) Činoherního klubu, jejího nového pražského nastudování se v Divadle Kalich ujal režisér Petr Svojtka a herecký tým plný respektovaných jmen: Igor Chmela, Tatiana Vilhelmová / Ivana Jirešová, Marek Taclík, Anna Fialová a Ivan Lupták.

 


Vstupné: 340 Kč

celkový počet záznamů: 3


organizace a subjekty tip - doporučujeme sekce - odkazy tip - doporučujeme
kontakt
  

Město a Městský úřad
Sezimovo Ústí

Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí
tel. : 381 201 111
e-mail: posta@sezimovo-usti.cz
datová schránka: h76j9ss
IČO: 00 252 859
MAS Lužnicko - odkaz na web