přeskočit hlavní navigaci

Nový dotační program Dešťovka – o co jde?

Pro zájemce o dotační program Dešťovka jsme připravili nejdůležitější informace pro získání přehledu o možnostech a podmínkách podpory. Podle aktuálních informací (k 31. 5. 2017) požadavky dosud podaných žádostí přesahují objem finančních prostředků dotačního programu (100 mil. Kč).

Jak správně nakládat s odpadem – rychlý přehled

Připravili jsme pro Vás přehled nejdůležitějších informací vycházejících z obecně závazné vyhlášky města č. 1/2014, která stanoví systém nakládání s odpadem.

Značení obalů

Na obalech výrobků můžeme nalézt značky, které se vztahují k obalům a obalovým materiálům. Ty nejdůležitější z nich vám představíme v tomto článku. Mohou pomoci při určení, zda je obal určený k uložení do recyklačního kontejneru.

AKCE na rozbor vody ze studní občanů

Nabídka Zdravotního ústavu, pracoviště Tábor, na rozbor vody pro občany, kteří mají například studny, vrty. Akce trvá do konce května.

Povinné kontroly kotlů na pevná paliva - seznam odborně způsobilých osob

Kvůli častým dotazům uvádíme seznam odborně způsobilých osob ke 2leté pravidelné kontrole technického stavu a provozu zdroje, sloužícího jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění.
celkem záznamů v sekci: 5 stránka
1
tip - doporučujeme tip - doporučujeme organizace a subjekty sekce - odkazy
kontakt
  

Město a Městský úřad
Sezimovo Ústí

Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí
tel. : 381 201 111
e-mail: posta@sezimovo-usti.cz
datová schránka: h76j9ss
IČO: 00 252 859
MAS Lužnicko - odkaz na web