Město a Městský úřad Sezimovo Ústí, Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí | tel.: 381 201 111 | e-mail: posta@sezimovo-usti.cz | IČO: 00 252 859 | datová schánka: h76j9ss
přeskočit hlavní navigaci
novinky úřední deska

Maroš Timko a z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Čestné uznání v oblasti historie získal Maroš Timko a z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Španielska občianska vojna a Slovensko (1936 – 1939) a Prokop Týle z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy za soutěžní práci: Diskuse v tisku o státním programu elektrifikace

Prokop Týle

Bakalářská práce Prokopa Týleho je věnována mimořádnému modernizačnímu fenoménu meziválečného období – elektrifikaci – a jejímu obrazu v médiích.

Kristýna Hondlíková

V oblasti sociologie cenu 1. stupně získala Kristýna Hondlíková z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, za soutěžní práci: Když politika není pouze jedna: institucionální a finanční zabezpečování české politiky rovnosti žen a mužů.

Kristýna Obermajerová

Cenu 2. stupně získala Kristýna Obermajerová z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Specifické problémy sociologického výzkumu týrání zvířat a návrh jejich řešení.

Vyhlášení výsledků 21. ročníku o Cenu E. Beneše

Vyhlášení výsledků 21. ročníku vysokoškolské soutěže nazvané „Cena Edvarda Beneše“ se uskutečnilo v pátek 21.10.2016 v Památníku Edvarda Beneše v Sezimově Ústí. Soutěž, která již má úspěšnou tradici, je pravidelně vyhlašována městem Sezimovo Ústí pro studenty vysokých škol.

V oblasti historie 20. století cenu 1. stupně získal Ladislav Futtera z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci:

Lužičtí Srbové a společnost Pojizeří a středního Polabí v době první Československé republiky.

Cena Edvarda Beneše 2. stupně byla udělena Janu Koberovi z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci:

Mezi místem, reprezentací a možnostmi: Hledání urbanistického umístění a architektury československé parlamentní budovy.

Cena Edvarda Beneše 3. stupně byla udělena Haně Pospíšilové z Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci za soutěžní práci:

Životní osudy policisty a zpravodajského důstojníka JUDr. Oldřicha Maláče.

V oblasti sociologie cenu 1. stupně získala Nela Patschová z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, za soutěžní práci:

The lonely childless? The cross-cultural variation in the effect of childlessness on loneliness (Osamělost bezdětných seniorů napříč Evropou).

Cenu 2. stupně získal Richard Lukáš z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci:

Překážky zlepšování přípravy učitelů: kvalitativní případová studie pedagogické fakulty.

Cenu 3. stupně získala Olga Gonsiorová z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci:

Konstrukce identity dlouhodobě zaměstnaných Romů v Litvínově. Bakalářská práce postupuje kvalitativní metodou a zaměřuje se na aktuální společenské téma: zkoumá formování identity u Romů, kteří jsou dlouhodobě zaměstnáni.

Vyhlášení výsledků 20. ročníku o Cenu E. Beneše

Vyhlášení výsledků 20. ročníku vysokoškolské soutěže nazvané „Cena Edvarda Beneše“ se uskutečnilo v pátek 23.10 2015 v Památníku Edvarda Beneše v Sezimově Ústí.
stránka
 
úřední hodiny měú
PONDĚLÍ 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ÚTERÝ 13:00 - 15:00
STŘEDA 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ČTVRTEK 13:00 - 15:00
PÁTEK 8:00 - 11:30
kontakty podatelna
telefon: 381 201 111 e-mail: posta@sezimovo-usti.cz datová schánka: h76j9ss
administrace