Město a Městský úřad Sezimovo Ústí, Dr.E.Beneše 21, 39101 Sezimovo Ústí | tel.: 381 201 111 | e-mail: posta@sezimovo-usti.cz | IČO: 00 252 859 | datová schránka: h76j9ss
přeskočit hlavní navigaci
novinky úřední deska

David Platil z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Čestné uznání v oblasti sociologie získal David Platil z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Palmovka – trhlina v městské struktuře.

Vyhlášení výsledků 23. ročníku soutěže o Cenu Edvarda Beneše

V roce 2018 bylo do soutěže o Cenu Edvarda Beneše přihlášeno celkem 22 prací, z toho 11 prací z Historie 20. století a 11 prací ze Sociologie.

Tomáš Rusek z Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity

V oblasti historie 20. století cenu 1. stupně získal Tomáš Rusek z Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě za soutěžní práci: Legionář Jan Čapek.

Marek Melša z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Cena Edvarda Beneše 2. stupně byla udělena Marku Melšovi z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Ing. Hugo Vavrečka – kapitoly ze života Baťova prvního rádce 1932 – 1952.

Jana Krejčová z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Cena Edvarda Beneše 3. stupně byla udělena Janě Krejčové z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: La Nation Tchéque: konstrukce československého národa ve Francii.

Anna Blatecká z Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Čestné uznání v oblasti historie získala Anna Blatecká z Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci za soutěžní práci: Nacistická trestnice Mírov během období okupace (1938 – 1945).

Vlastimil Ondrák z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Čestné uznání v oblasti historie získal Vlastimil Ondrák z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Pohotovostní prapory SNB v nasazení proti banderovcům.

Zuzana Ehrlichová z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

V oblasti sociologie cenu 1. stupně získala Zuzana Ehrlichová z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, za soutěžní práci: Jak uchazeči volí vysokou školu? Aplikace Conjoint analýzy.

Kryštof Doležal z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Cenu 2. stupně získal Kryštof Doležal z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Zpověď jako technika subjektivace v politickém myšlení Michela Foucaulta.

Jakub Černý z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze

Cenu 3. stupně získal Jakub Černý z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Analýza podkladů pro vzdělávání o českém politickém systému.

Dominika Sladká z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity

Čestné uznání v oblasti sociologie získala Dominika Sladká z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity za soutěžní práci: Koresidence s prarodiči a její vliv na prospěch dětí

Silvie Konečná z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze

Čestné uznání v oblasti sociologie získala Silvie Konečná z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze za soutěžní práci: Proces utváření a implementace kultury zábavy v organizaci.
stránka
 
úřední hodiny měú
PONDĚLÍ 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ÚTERÝ 13:00 - 15:00
STŘEDA 8:00 - 11:30 | 12:30 - 17:00
ČTVRTEK 13:00 - 15:00
PÁTEK 8:00 - 11:30
kontakty podatelna
telefon: 381 201 111 e-mail: posta@sezimovo-usti.cz datová schránka: h76j9ss
administrace